O nás

Jsme mladá dynamická společnost využívající mnohaleté zkušenosti zakladatele, našich zaměstnanců a spolupracovníků. Pracujeme jako tým, táhneme za jeden provaz a máme společný cíl – spokojeného klienta.

Jsme profesionální, diskrétní, spolehliví a 100% na vaší straně.

Vaše přání změníme ve skutečnost s ohledem na Vaše možnosti a k Vaší plné spokojenosti. Naším cílem je najít odpovídající individuální řešení pro každého našeho zákazníka.

Naše filozofie

Za každou firmou stojí lidé. Jejich chování, jejich postoje a názory pak určují duchovní rozměr dané firmy. Na počátku 21. století se nacházíme v době, kdy všeobecně platné mravní principy, morálka a poctivý přístup jsou postupně vytlačovány nedokonalými právními normami, kdy obchodní dravost je hodnocena pozitivněji než slušnost a respekt, kdy co není zakázáno, je vlastně dovoleno.

Spolupráce s námi je založena na vzájemné důvěře a důvěra zavazuje. Snažíme se být tržně orientovaní při přípravě produktů, ale zároveň si chceme i nadále uchovat jistou dávku idealismu, úcty a respektu k ostatním lidem. Ať už jsou to zákazníci, zaměstnanci, dodavatelé nebo konkurenti.

Dbáme na korektní a transparentní jednání, osobní přístup, spolehlivost a serióznost. Neseme odpovědnost za kvalitu námi poskytovaných služeb. Společný úspěch je naší nejlepší vizitkou.

V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat.

slogan

LOGIAN - KDYŽ TO MÁ MÍT HLAVU A PATU